LKS Witów Ski Mszana Górna na drugim miejscu w Otwartych Mistrzostwach LZS w biegach narciarskich – Aleksandra Kołodziej i Renata Król w blasku złota!

W Siwej Dolinie w Tomaszowie Lubelskim po 16 latach przerwy wznowiono rywalizację w biegach narciarskich przeprowadzając Otwarte Mistrzostwa Krajowego Zrzeszenia LZS. Na starcie pojawiło się ponad 120 narciarzy reprezentujących 7 klubów, a wśród nich także narciarze z LKS Markam Wiśniowa – Osieczany, LKS Witów Ski Mszana Górna i KS Jedność Nowy Sącz. Bardzo udany start zanotowali zawodnicy z Witowa zajmując w klasyfikacji klubowej drugie miejsce.
W rywalizacji indywidualnej na najwyższym stopniu podium wśród juniorek młodszych zameldowała się Aleksandra Kołodziej z Witowa wyprzedzając o ponad 5 minut koleżankę klubową Patrycję Smoter i podopieczną trener Anny Bubuli z Markamu Wiśniowa Aleksandrę Ziębę.
Także złoto w kategorii młodzieżowej wywalczyła Renata Król z Markamu, a srebro Ewelina Kołodziej z Witowa.

Medale srebrny i brązowy wśród juniorek wywalczyły Wioletta Opyd z Witowa i Sandra Bonder z Wiśniowej. Tuż za podium w juniorkach młodszych znalazła się Oliwia Nowak z Jedności Nowy Sącz.
Kolekcję medali uzupełnił Wojciech Dawiec z Witowa zdobywając brązowy medal w biegu chłopców na dystansie 2,5 km.