Katarzyna Galus ze Skrzyszowa Mistrzynią Polski Zrzeszenia w tenisie stołowym!

Piękny sukces odniosła w zakończonych w Pleszewie Mistrzostwach Polski LZS w tenisie stołowym zawodniczka LUKS Galux Skrzyszów Katarzyna Galus zdobywając złoty medal i tytuł Mistrzyni Polski. Skrzyszowianka podopieczna Krzysztofa Żebro w znakomitym stylu sięgnęła po zwycięstwo, które potwierdza Jej wielki talent. Podtarnowski Skrzyszów może być dumny z Kasi! Brawo!

Jak przekazał nam Krzysztof Żebro Małopolskę reprezentowało w Pleszewie 10 zawodników, którzy w końcowej klasyfikacji województw zajęli 9 miejsce co jest awansem o 3 pozycje w stosunku do ubiegłorocznego występu.

Do czołowej ósemki zakwalifikowali się także kadet Mateusz Galus (Skrzyszów) zajmując piąte miejsce oraz kadetki Zuzanna Staszczak z Olmexu Piotrowice i Michalina Kasprzyk z Galuxu sklasyfikowane na 7 miejscu.

Niezły występ odnotowali także młodzicy: Michał Piekarczyk (Olmex), który zajął 9 miejsce oraz sklasyfikowani na 17 miejscach Agata Ortman, Kamil Wodniak, Michał Bodnar oraz Piotr Wolanin (wszyscy LKS Olmex Piotrowice) w swoich kategoriach wiekowych. W klasyfikacji klubowej Galux Skrzyszów znalazł się 9, natomiast Olmex Piotrowice na 20 miejscu w stawce 51 klubów.

Reasumując: zauważalny postęp naszej pingpongowej kadry i duże nadzieje, że dobra praca w klubach przyniesie jeszcze lepszy rezultat w przyszłym roku. Gratulujemy udanego występu, a w sposób szczególny naszej złotej Kasi!